ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Małgosia +66 879 80 75 70

**iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber, Line**

Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers
strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

Warning: Creating default object from empty value in /orientalphuket/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 107

Zapraszamy na wycieczki po Bangkoku i okolicach.

Sortuj według
Wyników 1 - 3 z 3

Bangkok

Most na rzece Kwai i ruiny Ayutthaya

Dwudniowa wycieczka - wspaniała przyroda, zabytki i trochę historii Najsłynniejszy pływający targ świata - Damnoen Saduak, Kolej Śmierci, budowana przez jeńców japońskiego obozu pracy, a na koniec dnia orzeźwiająca kąpiel pod wodospadem Erewan. Nocleg w pobliżu rzeki Kwai. Drugi dzień wśród ruin i świątyń Ayutthaya - zwanej małym Angkor Wat - miejscem, gdzie mieszkają duchy dawnego Syjamu.

8500 THB

Szczegóły

Kontrasty Bangkoku 1 dzień

Zaskakująca różnorodnością metropolia przyciąga zwiedzających, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Nie przypadkowo nazywana jest Miastem Aniołów czy Wenecją Wschodu. Bangkok był inspiracją dla kontrowersyjnych utworów: Piosenki One Night in Bangkok, filmów Kac Vegas, Anna i Król, Suriyothai , oraz wielu innych. Poczuj magię Bangkoku wszystkim zmysłami.

3500 THB

Szczegóły

Bangkok i okolice w 3 dni

To coś więcej niż zbiór najciekawszych miejsc do zobaczenia w Bangkoku i okolicach. To spójna i ciekawie opowiedziana historia Syjamu: od średniowiecznych królestw, poprzez barwną i krwawą opowieść o rozkwicie i upadku Ayuthaya, dynastii Chakri w Bangkoku, po rolę i pozycję Tajlandii w czasie II wojny światowej i wojny wietnamskiej. Przepleciona ciekawostkami z życia codziennego, urozmaicona malowniczymi widokami, uzupełniona smacznym, słodko – pikantnym jedzeniem. Przeżyj tę przygodę z nami.

11900 THB

Szczegóły