ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Małgosia +66 879 80 75 70

**iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber, Line**

Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers
strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

Dżungla Kao Sok 1 dzień

Czy da się zobaczyć dżunglę, poczuć jej klimat, niekoniecznie przy tym przeżywając przygody w stylu Indiany Jonesa? Spędzić bezpiecznie leniwy dzień w otoczeniu dzikiej przyrody? Pewnie, że się da: obcowanie ze słoniami, spływ kajakiem i spacer po ścieżce prosto do wodospadu, pod którym kto chce, zażyje orzeźwiającą kąpiel. Najstarsza dżungla świata w oswojonym, leniwym wydaniu. Uwielbiana przez dzieci.Zapraszamy.
Cechy
Miejsce:
Orientacyjny czas:
Termin:
Przewodnik:
Kao Sok, Tajlandia
9:00 - 16:00
piątki
polski
krótka charakterystyka wycieczki
Cena
3000 THB
Opcja wiekowa: Tooltip

Data wycieczki:


Opis wycieczki

Wycieczka do dżungli Khao Sok, spacer przez dżunglę i kąpiel pod wodospadem, spływ kajakiem,wizyta w wiosce słoni.

Zapraszamy na bliskie spotkanie z dziką przyrodą. Khao Sok to najstarsza dżungla świata, ekosystem, którego historia rozpoczęła się 180 mln lat temu, była tu, gdy na Ziemi panowały dinozaury. Górzyste ukształtowanie terenu pozwala na oglądanie dżungli w trzech wymiarach; z punktow widokowych można dostrzec wierzchołki drzew, a spacerując ścieżką przyglądać się ogromnym pniom, porośnietym dzikimi storczykami, paprociami i lianami.

W programie wycieczki:

  • Przejdziemy pieszo przez odcinek dżungli do wysokiego wodospadu, gdzie chętni wezmą orzeźwiającą kąpiel
  • Spłyniemy tropikalną rzeką Sok w ciszy, na kajaku przez dolinę otuloną z obu stron dżunglą i strzelistymi, wapiennymi skałami, wysokimi na kilkaset metrów
  • Zjemy lunch w restauracji z pięknym widokiem na rzękę Sok
  • Spędziemy niezapomniane chwile obcując ze słoniami w przyjazny dla nich sposób - bez kontrowersyujych przejażdżek na ławeczce przytroczonej do ich grzbietu
  • Będziemy uczestniczyć w karmieniu oraz kąpieli dostojnych olbrzymów
  • Niezapomniane zdjęcia z tej przygody - gwarantowane :)

W cenie

W cenie wycieczki: bilety wstępu do PN Khao Sok, spływ kajakiem (2 osobowym), lunch + woda i cola, spacer przez dżnuglę, wizyta w wiosce słoni, opieka polskiego przewodnika.

Weź ze sobą

Komplet ubrań na zmianę, krem od słońca, czapkę od słońca, kąpielówki lub inny strój do kajaka i kąpieli słoni, aparat foto, spray przeciw komarom, drobne na napiwki.

Dojazd

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od najbardziej popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z rejonu Khao Lak.

Ao Nang

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku mniejszej ilości osób lub innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Słonie

Wiemy, że słonie są główną atrakcją dżungli nie tylko dla dzieci :)
Zmieniliśmy miejsce spotkania ze słoniami na nowo otwarte sanatorium, gdzie ze zwierzęciem przebywa się dłużej i bliżej niż podczas trekkingu. Przejażdżka na ławeczce przytroczonej do grzbietu słonia wywoływała zbyt wiele kontrowersji i niesmaku. Przez lata jeździliśmy do obozu, gdzie dbano o słonie i chociaż miały ławeczki, to poganiacze nie ranili swoich podopiecznych. Ostatnie miesiące zmieniły to miejsce w podobne innym - ludzie byli świadkami wbijania słoniom haków w czoło i nikomu się to nie podobało. Nie chcemy rozrywek, które odbywają się kosztem zwierząt.

W sanktuarium, gdzie was zabierzemy, słonie się karmi, wchodzi się z nimi do wody i można je myć szczotką (one bardzo to lubią), można się do nich przytulać i usiąść im na chwilę na karku na oklep do zdjęcia. W praktyce jest o wiele lepszy kontakt ze zwierzęciem niż podczas przejażdżki :). A do tego nie ma niesmaku, jaki pozostawał po siedzeniu na ławeczce. Czas spędzony w wiosce to co najmniej 1,5 godziny.