ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Małgosia +66 879 80 75 70

**iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber, Line**

Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers
strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

Dżungla Kao Sok 2 dni

To nasza najpiękniejsza krajobrazowa wycieczka. Weź głęboki oddech i odpocznij. W ciszy parku narodowego, pod gwiaździstym niebem, leżąc na kajaku zacumowanym do maleńkiego domku na palach. Popływaj w ciepłej, czystej, słodkiej wodzie. Bez zasięgu sieci komórkowej, z lampą naftową w dłoni. Leniwie, kameralnie, spokojnie.
Cechy
Miejsce:
Czas trwania:
Termin:
Przewodnik:
Kao Sok, Tajlandia
2 dni / 1 noc
czwartki, piątki
polski
krótka charakterystyka wycieczki
Cena
6900 THB
Opcja wiekowa: Tooltip

Data wycieczki:


Opis wycieczki

Dzień pierwszy: Lenistwo nad jeziorem.

Pojedziemy busem nad jezioro zaporowe Ratchaprapa Dam ogromny zbiornik zbiornik wodny pośrodku dziewiczej dżungli. Dzięki temu dopłyniemy do miejsc niedostępnych z lądu. Zobaczymy szczyty skał i wysokie partie dżunglii, które wystają ponad poziom jeziora, zwykle niedostępne dla zwiedzających z poziomu gruntu. 

Będziemy płynąć tradycyjną łodzią długorufową, podziwiając zapierające dech w piersiach krajobrazy: soczystą dżunglę i strzeliste wapienne skały wystające prosto z jeziora. Zatrzymamy się w pięknych miejscach - na kąpiel wśród formacji skalnych. Popłyniemy około 45 minut łodzią długorufową do resortu z domkami pływającymi na pomostach na jeziorze. Zakwaterujemy się w domkach w tym niezwykle urokliwym mijescu 

Uwaga! Domki mają standard schroniska. Toalety i prysznice są dostepne na krańcach maleńkiego resortu. Prąd jest dostępny do 23:00 a potem mamy do dyspozycji tylko lampy naftowe. Na jeziorze nie ma zasięgu sieci komórkowej.

Zjemy lunch i mamy czas wolny. Można popłynąc kajakiem zobaczyć zachód słońca. Można kąpać się w cudownie ciepłej, czystej wodzie jeziora albo opalać się koło domków.

O 23:00 wyłączany jest generator, ale mamy do dyspozycji lampy naftowe podkeślający romantyczny charakter tego miejsca

Dzień drugi: Wycieczka do dżungli Khao Sok, trekking przez dżunglę, spływ kajakiem, wizyta w wiosce słoni

Po wczesnym śniadaniu, wsiadamy na łódź i wyruszamy na dalszą część przygody. Najstarsza dżungla świata, ekosystem, którego historia rozpoczęła się180 mln lat temu, jeszcze przed epoką dinozaurów.

  • Przejdziemy pieszo przez odcinek dżungli do wysokiego wodospadu, gdzie chętni wezmą orzeźwiającą kąpiel
  • Spłyniemy tropikalną rzeką Sok w ciszy, na kajaku przez dolinę otuloną z obu stron dżunglą i strzelistymi, wapiennymi skałami, wysokimi na kilkaset metrów
  • Zjemy lunch w restauracji z pięknym widokiem na rzękę Sok
  • Spędziemy niezapomniane chwile obcując ze słoniami w przyjazny dla nich sposób - bez kontrowersyujych przejażdżek na ławeczce przytroczonej do ich grzbietu
  • Będziemy uczestniczyć w karmieniu oraz kąpieli dostojnych olbrzymów 
  • Niezapomniane zdjęcia z tej przygody - gwarantowane :)

 Późnym popołudniem/ wieczorem wrócimy do hoteli.

 

W cenie

W cenie wycieczki: transfer z hotelu na Phuket lub Khao Lak, bilety wstępu do PN Khao Sok i Czao Lan, wynającie łodzi, llunch i kolacja w dzień pierwszy. Nocleg w domku dwuosobowym (lub trzyosobowym dla rodzin z jednym dzieckiem) Śniadanie i lunch w dzień drugi.

Weź ze sobą

Komplet ubrań na zmianę, krem od słońca, czapkę od słońca, kąpielówki lub inny strój do kajaka, aparat foto. Na program dwudniowy: zestaw osobistych kosmetyków, ubranie do spania, bluza z długim rękawem, spray przeciw komarom, drobne na napiwki. Na łodzi długorufowej na jeziorze może chlapać, proszę być przygotowanym na zamoczenie ubrania, a rzeczy które nie powinny być zamoczone proszę zdeponować w części dziobowej łodzi.

Dojazd

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od najbardziej popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z rejonu Khao Lak.

Ao Nang

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku mniejszej ilości osób lub innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.