ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Małgosia +66 879 80 75 70

**iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber, Line**

Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers
strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

Warning: Creating default object from empty value in /orientalphuket/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 107

Zapraszamy na wycieczki z lokalizacji Ao Nang.

Sortuj według
Wyników 1 - 8 z 8

Krabi

Skała Jamesa Bonda

Można w uproszczeniu powiedzieć, że skała James Bond (Kho Tapu) powstała z kości dinozaurów. Rankiem Zatoka jest prawie pusta. Płyniemy małą, drewnianą łodzią przez labirynt lasów namorzynowych, by dotrzeć do słynnej skały James Bond przed innymi. Na pustej plaży zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i posłuchać o niezwykłej historii geologicznej tego miejsca. Popływać kajakiem przez wydrążone nurtem wody pieczary i przespacerować się przez pełną kontrastów wioskę na palach.

2900 THB

Szczegóły

Za siedmioma górami

Obejrzymy góry z każdej strony: z samego szczytu i z podnóża wielkich klifów. Wejdziemy do wewnątrz góry i przejdziemy wokół nich na grzbiecie czworonożnych olbrzymów, a na koniec orzeźwimy się pod wodospadem. Nakarmimy Was dobrze na trasie zwiedzania.

3500 THB

Szczegóły

Niebiańska Pi Pi

Biały piasek, szmaragdowe, ciepłe morze z kolorowymi rybami, bujna, tropikalna roślinnośc i to wszystko w otulinie stromych na kilkadziesiąt metrów, dostojnych, wapiennych skał. Nic dziwnego, że Pi Pi jest uznawana za jeden z najpiękniejszych klifów świata. Z nami zobaczysz to miejsce zanim przypłynie do niego tłum innych turystów. Piękny, plażowo – morski, leniwy dzień ze starannie wybranym, smacznym posiłkiem a la carte w lokalnej restauracji.

3500 THB

Szczegóły

Dżungla Kao Sok 2 dni

To nasza najpiękniejsza krajobrazowa wycieczka. Weź głęboki oddech i odpocznij. W ciszy parku narodowego, pod gwiaździstym niebem, leżąc na kajaku zacumowanym do maleńkiego domku na palach. Popływaj w ciepłej, czystej, słodkiej wodzie. Bez zasięgu sieci komórkowej, z lampą naftową w dłoni. Leniwie, kameralnie, spokojnie.

6900 THB

Szczegóły

Dżungla Kao Sok 1 dzień

Czy da się zobaczyć dżunglę, poczuć jej klimat, niekoniecznie przy tym przeżywając przygody w stylu Indiany Jonesa? Spędzić bezpiecznie leniwy dzień w otoczeniu dzikiej przyrody? Pewnie, że się da: obcowanie ze słoniami, spływ kajakiem i spacer po ścieżce prosto do wodospadu, pod którym kto chce, zażyje orzeźwiającą kąpiel. Najstarsza dżungla świata w oswojonym, leniwym wydaniu. Uwielbiana przez dzieci.Zapraszamy.

3000 THB

Szczegóły

Między niebem a piekłem

Od centrum wszechświata po czeluście piekieł Oglądamy miejsca, które kojarzą się z niebem albo piekłem. Centrum wszechświata - na szczycie wzgórza, bardzo blisko bogów, skalna świątynia medytacji pośrodku dżungli wskazuje drogę do nieba, w jaskini "brzuchu słonia" poczujemy się jak w obcej krainie na dnie świata, skąd zejdziemy jeszcze niżej, by spotkać się oko w oko z mieszkańcami buddyjskiego inferno. Na koniec relaks z zapierającym dech widokiem na skały zatoki Phang Nga, gdzie znowu poczujemy się jak górujący nad światem tytani.

3500 THB

Szczegóły

Zachód słońca na Railay

To będzie urokliwy dzień. Najpierw bajkowy emerald pool - szamaragdowe jeziorko w środku dżungli i orzeźwiająca kąpiel. Późnym popołudniem wsiadamy na tradycyjną łódź i płyniemy na jedną z najpiękniejszych plaż świata: Railay Beach, gdzie mamy czas na relaks, spacery i romantyczne zdjęcia. Wieczór spędzamy w gwarnym centrum Krabi - na targu weekendowym i głównym deptaku miasta. Zdjęcie z Krabem obowiązkowe ;)

3500 THB

Szczegóły

Jaskinie Phang Nga

Miejscami w wodzie po pachy, a miejscami na czworakach w glinie; w nurcie podziemnej rzeki i w kamiennej dżungli stalaktytów i stalagmitów. W kasku i z latarką będziecie eksplorować dzikie jaskinie krasowe prowincji Phang Nga. Będziecie zmęczeni, mokrzy i zabłoceni od stóp do głów. Odpoczniemy w malowniczo położonej restauracji ze świetnym, lokalnym jedzeniem i zimnym piwem.

3500 THB

Szczegóły