ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Małgosia +66 879 80 75 70

**iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber, Line**

Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers
strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

Niebiańska Pi Pi

Biały piasek, szmaragdowe, ciepłe morze z kolorowymi rybami, bujna, tropikalna roślinnośc i to wszystko w otulinie stromych na kilkadziesiąt metrów, dostojnych, wapiennych skał. Nic dziwnego, że Pi Pi jest uznawana za jeden z najpiękniejszych klifów świata. Z nami zobaczysz to miejsce zanim przypłynie do niego tłum innych turystów. Piękny, plażowo – morski, leniwy dzień ze starannie wybranym, smacznym posiłkiem a la carte w lokalnej restauracji.
Cechy
Miejsce:
Orientacyjny czas:
Termin:
Przewodnik:
Cena:

Phuket, Tajlandia
10:30 - 18:00
Środy
polski
3500 THB

krótka charakterystyka wycieczki
Cena
3500 THB
Opcja wiekowa: Tooltip

Data wycieczki:


Opis wycieczki

Rejs na Pi Pi - Niebiańska Plaża i jeden z najpiękniejszych klifów świata


Wyspy Pi Pi
mają wszystko to, co odpowiada wyobrażeniom o rajskiej wyspie: piaszczyste plaże, lazurowe, ciepłe morze, bujna przyroda i zapierające dech w piersiach wapienne skały, wyrastające z wody.

Pi Pi składa się z kilku wysp, odwiedzimy 2 z nich:

Pi Pi Don, największa z wysp posiada przepiękne zatoki z plażami, hotele - głównie jako bungalowy usytuowane tuż przy plaży, restauracje ze świeżymi i smacznymi owocami morza, sklepiki z pamiątkami. Na wyspie nie ma ruchu motorowego: wszyscy poruszają się piechotą lub rowerem. Wieczory spędzać można na jednej z knajpek na plaży, podziwiając tańce z ogniem.

Pi Pi Lay - wyspa, na której kręcono część scen do filmu "Niebiańska plaża" z Leonardo di Caprio w roli głównej. Przepiękna zatoka Maya Bay, która jest tak schowana między skałami, że nie widać jej, gdy się podpływa do wyspy. Trzeba ją koniecznie obejrzeć, podobnie jak 2 ciekawe jaskinie w załomach skalnych tej malowniczej wyspy.

W programie:

  • Pobyt na Niebiańskiej Plaży w zatoce Maya Bay - tak długo, jak chcecie;
  • Snorkelling z maską i rurką na rafie wokół skał otulających niebiańską plażę;
  • Pobyt na Plaży Małp;
  • Lunch;
  • Plażowanie na rajskiej wyspie Koh Kaew lub Bamboo;

.

W cenie

W cenie wycieczki: miejsce na motorówce, lunch, napoje i owoce na motorówce, wstęp na Niebiańską Plażę i na Pi Pi, wypożyczenie maski i rurki do snorkellingu, drobne na napiwki.

Weź ze sobą

 Strój kąpielowy i ręcznik, komplet ubrań na zmianę, coś do nakrycia głowy od słońca, krem z wysokim filtrem, aparat foto, pieniądze na pamiątki i zakupy na Pi Pi.

Uwaga! Na sporym odcinku motorówka płynie szybko po otwartym morzu. W wysokim sezonie zdarzają się pojedyncze dni, kiedy wiatr zdmuchuje wodę z grzbietów fale i bryzgi wody wpadają do motorówki. Proszę być profilaktycznie przygotowanym na całkowite przemoczenie ubrania, zabezpieczenie sprzętu elektronicznego i nie zabieranie niczego co mogłoby uledz zniszczeniu w kontakcie ze słoną wodą.

Dojazd

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od najbardziej popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Khao Lak. W przypadku mniejszej ilości osób prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Ao Nang

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku mniejszej ilości osób lub innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.