ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Małgosia +66 879 80 75 70

**iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber, Line**

Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers
strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

O nas

Wszystko zaczęło się w 2006 roku,

               ...gdy otworzyliśmy na Phuket istniejące do dziś i cieszące się świetną opinią centrum nurkowe Asian Divers. W czasie dni nurkowych jest sporo czasu na rozmowy: nasi klienci chcieli usłyszeć od nas historie o Tajlandii, o zwyczajach, religii i życiu codziennym. Zamiast opowiadać o tym siedząc w jednym miejscu, przygotowaliśmy opowieść o Phuket z obrazkami – najciekawsze historie i tematy, które pojawiały się w rozmowach ułożyliśmy w logiczną i interesującą całość. Tak powstała nasza pierwsza wycieczka: Kultura i obyczaje.

Kolejne programy wycieczek powstawały stopniowo, ale zawsze w ten sam sposób: jako suma naszych podróży, doświadczeń i tego, co wydaje nam się ciekawe do pokazania. Spędzamy bardzo dużo czasu przygotowując każdą wycieczkę, starannie dobierając punkty programu, miejsca posiłków i trasę.

Otworzyliśmy Oriental Tours, firmę, która jest organizatorem wycieczek fakultatywnych w Tajlandii. Jest to tajska spółka z o.o., posiadająca licencję tutejszego Ministerstwa Turystyki i wszytkie inne potrzebne zezwolenia i ubezpieczenia do prowadzenia legalnej działalności. Zatrudniamy Polaków i Tajlandczyków. Jesteśmy dostępni na Phuket, w Khao Lak i Krabi, w Bangkoku, a od 2015 również na Bali. 

Sekret naszego sukcesu? Dobrzy przewodnicy i ciekawe historie.

Co pamiętacie z wizyt w muzeach podczas szkolnych wycieczek? Daty i nazwy eksponatów czy historie o białych damach i rycerzach bez głowy?

Na naszych wycieczkach historia goni historię. Zamiast recytowania dat i suchych faktów, opowiadamy, opowiadamy, opowiadamy, zachowując dystans Europejczyka i stosując porównania do historii i kultury Polski. Wiadomości, które przekazujemy, zdobywaliśmy przez lata, czytając stare i nowe publikacje, rozmawiając z mieszkańcami czy po prostu obserwując życie codzienne.

Nie jest prawdą, że każdy, kto mieszka w Tajlandii jakiś czas, jest samo przez się przygotowany do roli przewodnika. Taka jak nie każdy mieszkaniec Warszawy ma dostateczną wiedzę, by oprowadzać turystów po stolicy. Nasi przewodnicy to ludzie przygotowani do pracy: suma wiedzy, cech charakteru i pasji do wykonywanego zajęcia w jednej osobie.

 Zapraszamy na nasze wycieczki !

 CO ROBIMY:

  • Prowadzimy wycieczki w języku polskim;
  • Zabieramy Cię w ciekawe miejsca i opowiadamy o rzeczach, których nie wyczytasz w przewodniku;
  • Oddajemy Cię pod opiekę dobrze wykształconego przewodnika, który mieszka w Tajlandii i odpowie na nurtujące Cię pytania;
  • Oferujemy Ci konkurencyjne ceny i starannie dobrane programy wycieczek;
  • Nasze wycieczki są zaplanowane z dbałością o środowisko naturalne i są przyjazne przyrodzie i zwierzętom;

 CZEGO NIE ROBIMY:

  • Nie zabieramy Was do sklepów z biżuterią, perłami, lateksem, miodem;
  • Nie karmimy Was w jadłodajniach serwujących "kuchnię tajską" w korytkach, z setką innych turystów;
  • Nie odwiedzamy miejsc, w których są pokazy cyrkowe zwierząt;

 

SlideBar