ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

komórka biuro: +66 879 80 75 70
komórka Piotr: +66 880 803 820
**Obydwa numery przez iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber**
Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

Letnia promocja 2017

early bird flyerLetnia promocja – 10% rabatu za wczesne rezerwacje wycieczek po polsku w Tajlandii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji na wycieczki w Tajlandii – przy wcześniejszej rezerwacji i wpłacie zaliczki otrzymasz 10% rabatu na wybrane programy z polskim przewodnikiem.


Regulamin promocji dostępny poniżej oraz do ściągnięcia tutaj.


Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o dokładne i uważne zapoznanie się ze szczegółowymi Warunkami promocji „EARLY BIRD 2017" organizowanej przez Centrum Nurkowe Asian Divers, z siedzibą Tajlandii, pod adresem 43/60 Moo 5, Viset Rd, Rawai, Phuket 83130.

  1. Promocją objęte są wycieczki lądowe i snorkelingowe oraz nurkowania z Phuket i Khao Lak, których organizatorem jest Asian Divers i Oriental Phuket Tours (zwaną dalej ASDV), opisane na stronie www.asiandivers.pl oraz orientalphuket.com
  2. Warunkiem skorzystania z promocji jest zarezerwowanie wybranych programów i opłacenie ich przelewem na konto PLN, USD, EUR lub inną formą płatności (przelewem na konto w Tajlandii, Paypal) w kwocie minimum 50% w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania vouchera i danych do płatności od ASDV. Kolejne raty wg ustaleń z ASDV.
  3. Klient opłaca 50% wartości programów przed rabatem. Końcowa wpłata jest pomniejszana o zniżkę wynoszącą 10% cen zarezerwowanych produktów. Przykład: Rezerwacja wycieczki na skałę James Bond dla 4 osób dorosłych: Cena przed rabatem 11 600 THB. Wartość rabatu: 1 160 THB. Pierwsza wpłata: 5 800, druga wpłata 4640 THB.
  4. Rabatem nie są objęte: wycieczki z Krabi i Bangkoku oraz ewentualne extra transfery (jeśli nie wliczone w cenę programu, wypożyczenie sprzętu nurkowego, wstępy do Parków Narodowych – jeśli nie wliczone w cenę programu i inne koszty zawarte w opisie w sekcji: „w cenie nie ma").
  5. Okres promocji obejmuje:Czas rezerwacji: voucher wystawiony do 30 czerwca 2017 i opłacony do 5 lipca 2017
  6. Programy objęte zniżką: od 1 listopada 2017 do 1. Kwietnia 2018
  7. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych; Agenci ASDV nie mogą skorzystać ze zniżki za wcześniejszą wpłatę.
  8. Wszystkie inne zasady rezerwacji, potwierdzania, rezygnacji pozostają niezmienne, takie jak opisane w Warunkach Usług.

Oriental Phuket Tours, 09 maja 2017.