ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Małgosia +66 879 80 75 70

**iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber, Line**

Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers
strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

Rajskie Similany

Podaruj sobie leniwy dzień w otoczeniu tropikalnej przyrody i rajskich plaż. Similany uważane są za najpiękniejsze wyspy Tajlandii – szmaragdowe morze, piasek biały jak śmietanka do kawy, granitowe głazy poukładane jak domino i porośnięte zieloną dżunglą. W programie snorkeling z maską i rurką nad rafą koralową oraz spacer przez dżunglę na punkt widokowy.
Cechy
Miejsce:
Orientacyjny czas:
Termin:
Przewodnik:
Cena:

Similany
9:00 - 16:00
Soboty
polski
3600 THB

 

krótka charakterystyka wycieczki
Cena
3600 THB
Opcja wiekowa: Tooltip

Data wycieczki:


 

 

 

 

Opis wycieczki

Wyspy Similany 

Similany to najlepszy morki Park Narodowy w Tajlandii. Uzane za światowe dziedzictwo przyrodnicze i za jedno z dziesięciu najpiękiejszych miejsc na Ziemi. Jednym słowem wyspy wyglądają tak, jak powinien wyglądać tropikalny raj. Archipelag składa się z 9 wysp a podwodna rafa ma 5000 lat. Wyspy zamieszkimane są przez wieledziesiąt gatunków ryb rafowych i koralowców. Similany są dostępne do zwiedzania jedynie przez pół roku- od początku listopada do końca kwietnia. 

W programie:

  • Snorkeling z maską i rurką przy wyspie Payu (Similan nr 7)
  • Plażowanie i spacer na punkt widokowy na wyspie Mieng (Similan nr 4)
  • Snorkeling przy wyspie Ban-gu (Similan nr 9) 
  • Plażowanie, kąpiel oraz lunch na wyspie Similan nr 8

.

W cenie

W cenie wycieczki: miejsce na motorówce, lunch, napoje i owoce na motorówce, wstęp do Parku Narodowego Similany, wypożyczenie maski i rurki do snorkellingu.

Weź ze sobą

Strój kąpielowy i ręcznik, komplet ubrań na zmianę, coś do nakrycia głowy, krem z wysokim filtrem, aparat fotograficzny, drobne na napiwek dla tajskiej załogi.

Uwaga! Na odcinku Khao Lak - Similany motorówka płynie szybko po otwartym morzu. W wysokim sezonie zdarzają się pojedyncze dni, kiedy wiatr zdmuchuje wodę z grzbietów fale i bryzgi wody wpadają do motorówki. Proszę być profilaktycznie przygotowanym na całkowite przemoczenie ubrania, zabezpieczenie sprzętu elektronicznego i nie zabieranie niczego co mogłoby ule zniszczeniu w kontakcie ze słoną wodą.

Dojazd

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od najbardziej popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z rejonu Khao Lak.