ORIENTAL  TOURS  TAJLANDIA

wycieczki z polskim przewodnikiem

Bangkok - Pattaya - Phuket - Kao Lak

strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Małgosia +66 879 80 75 70

**iMessage, FaceTime, Whatsapp, Viber, Line**

Facebook: Oriental Tours Wycieczki po polsku facebook.com/OrientalPhuket
Skype: asian_divers
strona w przebudowie. Aktualne oferty na http://www.asiandivers.pl

Nie zarezerwowałeś jeszcze wycieczek

Skała Jamesa Bonda

Można w uproszczeniu powiedzieć, że skała James Bond (Kho Tapu) powstała z kości dinozaurów. Rankiem Zatoka jest prawie pusta. Płyniemy małą, drewnianą łodzią przez labirynt lasów namorzynowych, by dotrzeć do słynnej skały James Bond przed innymi. Na pustej plaży zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i posłuchać o niezwykłej historii geologicznej tego miejsca. Popływać kajakiem przez wydrążone nurtem wody pieczary i przespacerować się przez pełną kontrastów wioskę na palach.
Cechy
Miejsce:
Orientacyjny czas:
Termin:
Przewodnik:
Phang-Nga, Tajalndia
8:00 - 14:30
poniedziałki
polski

krótka charakterystyka wycieczki
Cena
2900 THB
Opcja wiekowa: Tooltip

Data wycieczki:


Opis wycieczki

Zapraszamy na przepiękną, krajobrazową wycieczkę do zatoki Phang-Nga, na kajaki na James Bond Island, gdzie zobaczycie fantastyczne, wapienne formacje skalne - strzeliste wieże wystające z lazurowej wody. Ten typ krajobrazu nazywa się krasem wieżowym i jest tylko kilka miejsc na świecie, gdzie można go podziwiać.

W trakcie wycieczki będziecie pływać drewnianą, tradycyjną łodzią oraz wygodnym, szerokim kajakiem, przez pieczary i wpół zalane jaskinie, podziwiać laguny i mieszkające w nich małpy oraz dziką przyrodę. Jednym z etapów wycieczki jest zwiedzanie wyspy sąsiadującej ze słynną skałą "James Bond", będącą elementem scenografii do filmu "Człowiek ze złotym pistoletem".

  • Łodzią drewnianą dopływamy do najciekawszych miejsc zatoki Phang-Nga i James Bond Island: wpływamy do jaskini i laguny otoczonej dżunglą i strzelistymi skałami, odwiedzamy słynną wyspę ze skałą James Bond - miejsca, gdzie kręcone były sceny do filmu "Człowiek ze złotym pistoletem". Zejście na ląd na wyspę sąsiadującą ze skałą James Bond.
  • Część zwiedzania odbywamy na wygodnym kajaku - 2 osoby i wiosłujący z tyłu Taj. Pływamy wzdłuż pięknych ścian, w spokojnym miejscu, wpływając do jaskiń i formacji skalnych zwanych po tajsku "hong", czyli "pokój".
  • Zwiedzimy wioskę rybaków morskich, którzy mają swoje domy na palach; w wiosce jemy smaczny obiad, składający się z zestawu dań kuchni lokalnej: zupy, ryb, kurczaka, ryżu.
  • W drodze powrotnej, już na lądzie, zatrzymamy się przy świątyni umiejscowionej w jaskini. Zwiedzimy maleńką komorę, gdzie spotkacie setki nietoperzy, a przed wejściem możecie pobawić się z towarzyskimi małpami.

W cenie

W cenie wycieczki: opieka polskiego przewodnika, bilety wstępu, lunch, woda i coca cola

Weź ze sobą

 Aparat foto, komplet ubrań na zmianę, krem od słońca, czapkę od słońca, kąpielówki lub inny strój do kajaka, aparat foto, okrycie nóg i ramion do świątynii dla Pań, drobne na napiwki.

 

Dojazd

Phuket

Oferujemy bezpłatny transfer  z/do hotelu z większości lokalizacji na Phuket.

Z niektórych rejonów na Phuket niestety nie jest to możliwe- są to miejsca, których nie da się sensownie właczyć w trasę odbioru i musimy organizować prywatny transfer. Dotyczy to lokalizacji: Cape Panwa, Laem Hin, Koh Sirey, Phuket Town oraz Bang Rong - znajdują się one na wschodnim wybrzeżu wyspy, z dala od najbardziej popularnych ośrodków turystycznych i miejsc do zwiedzania. Cena transferu zależy od ilości osób i trasy danej wycieczki. W celu uzgodnienia dopłaty do transferu z powyższych rejonów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Khao Lak

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Khao Lak. W przypadku mniejszej ilości osób prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.

Ao Nang

Bezpłatny transfer dotyczy co najmniej 4 osób z rejonu Ao Nang. W przypadku mniejszej ilości osób lub innych lokalizacji w prowincji Krabi prosimy o kontakt z nami i potwierdzenie warunków transferu z i do hotelu.