Szmaragdowe morze, biały piasek i granitowe głazy

Rajskie Similany

Cudowny, leniwy dzień w otoczeniu tropikalnej przyrody i rajskich,piaszczystych plaż. Witamy w Raju!

Rejs motorówką na najpiękniejsze wyspy na Morzu Adamańskim. Similany uważane są za najpiękniejsze wyspy Tajlandii – szmaragdowe morze, piasek biały i delikatny jak mąka, granitowe głazy poukładane jak domino, porośnięte zieloną dżunglą. W programie snorkeling z maską i rurką nad rafą koralową oraz spacer przez dżunglę na punkt widokowy.

opis

Rejs motorówką na najpiękniejsze wyspy na Morzu Andamańskim

Podaruj sobie leniwy dzień w otoczeniu tropikalnej przyrody i rajskich plaż. Similany uważane są za najpiękniejsze wyspy Tajlandii – szmaragdowe morze, piasek biały jak śmietanka do kawy, granitowe głazy poukładane jak domino i porośnięte zieloną dżunglą. W programie snorkeling z maską i rurką nad rafą koralową oraz spacer przez dżunglę na punkt widokowy.

Wyspy Similany

Similany to najpiękniejszy morski Park Narodowy w Tajlandii. Uznane za światowe dziedzictwo przyrodnicze i za jedno z dziesięciu najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Jednym słowem wyspy wyglądają tak, jak powinien wyglądać tropikalny raj. Archipelag składa się z 9 wysp a podwodna rafa liczy sobie 5000 lat. Wyspy zamieszkiwane są przez dziesiątki gatunków ryb rafowych i koralowców. Similany są dostępne do zwiedzania jedynie przez pół roku- od początku listopada do końca kwietnia.

W programie

  • Snorkeling z maską i rurką przy wyspie Payu (Similan nr 7)
  • Plażowanie i spacer na punkt widokowy na wyspie Mieng (Similan nr 4)
  • Snorkeling przy wyspie Ban-gu (Similan nr 9)
  • Plażowanie, kąpiel oraz lunch na wyspie Similan nr 8

Details

Services
Branding, Design, Marketing, Webdesign, Presentation, Social Media

Client
Mimics

Role
Director

Date
March 2018

Uwaga!

  • Similany codziennie odwiedzkilka tysięcy turystów – jest to bardzo komercyjne miejsce. Wycieczki na wyspy Phi Phi oraz Similany to jedyne nasze programy podczas których, pomimo starań, nie jesteśmy w stanie uniknąć tłumów turystów.
  • Zarezerwujemy dla Was miejsca na motorówce, gdzie będzie także grupa anglojęzyczna. Podczas wycieczki zaopiekuje się Wami nasz polskojęzyczny przewodnik – instruktor nurkowania. Podczas tej wycieczki nie mamy łodzi do własnej dyspozycji.
  • Wycieczka nie jest wskazana dla kobiet w ciąży oraz osobom z problemami z kręgosłupem. Motorówka płynie szybko (30-40 węzłów) po otwartym morzu. W wysokim sezonie zdarzają się pojedyncze dni, kiedy wiatr zdmuchuje wodę z grzbietów fal i bryzgi wody wpadają do motorówki. Proszę być profilaktycznie przygotowanym na całkowite przemoczenie ubrania, zabezpieczenie sprzętu elektronicznego i nie zabieranie niczego co mogłoby ulec zniszczeniu w kontakcie ze słoną wodą.

zarezerwuj termin