PADI OWD dla początkujących

Olbrzymia różnorodność podwodnego świata, świetne nurkowiska, komfortowe łodzie itd. To tylko kilka powodów, dla których warto przeżyć nurkową przygodę właśnie w Tajlandii, właśnie z nami. W zależności od poziomu Waszego wyszkolenia oraz doświadczenia, możemy Wam pomóc w rozwoju kariery nurkowej, odświeżeniu umiejętności a nawet nauczyć podstaw nurkowych. Jeśli nie macie jeszcze żadnej licencji ani nie jesteście pewni, czy nurkowanie jest właśnie Waszą dyscypliną, możemy zrealizować program Odkryj Nurkowanie. Podczas tego programu instruktor w bezpieczny sposób zabierze Was pod wodę oraz przeprowadzi stosowne przeszkolenie, byście czuli się pod wodą nie tylko bezpiecznie, ale również komfortowo. Jeśli zaś czujecie, że nurkowanie to jest coś, czemu chcielibyście poświęcić trochę więcej czasu i energii, to zapraszamy na kurs Open Water Diver. Jesteśmy certyfikowanym i wielokrotnie nagradzanym centrum nurkowym PADI i w ostatnich latach zabraliśmy pod wodę setki ludzi, by ich wyszkolić (na różnych poziomach, do instruktora nurkowania włącznie) w nurkowaniu rekreacyjnym, technicznym, jaskiniowym itd.

Cóż to za kurs Open Water Diver, pewnie się zastanawiacie. To najlepszy start, jaki możecie sobie zapewnić, by nurkowanie było zarówno przyjemne jak i w pełni bezpieczne. Część teoretyczna i praktyczna kursu pozwoli Wam nabyć wielu nowych umiejętności oraz wyrobić odpowiednie nawyki nurkowe oraz reakcje na różne sytuacje. Nauczycie się przygotowywać, zabezpieczać, transportować oraz dbać o sprzęt nurkowy. Planowanie nurkowania stanie się Waszym nawykiem, wejście do wody czy zanurzanie przestanie być czynnikiem stresogennym a umiejętność korzystania z komputera nurkowego znacznie ułatwi życie. Nauczycie się komunikować pod wodą ze swoim partnerem, wyćwiczycie pływalność i odpowiednią pozycję ciała. Po trzech dniach dość intensywnego szkolenia dołączycie do jednej z największych i najfajniejszych rodzin na świecie – do rodziny nurków.

Day 1
Sesja basenowa

Omówienie teorii nurkowania oraz praktyka poprzez nabywanie nowych umiejętności w bezpiecznym środowisku, jakim jest basen.

Day 2
Wody otwarte - sesja I

2 nurkowania z łodzi w spokojnej zatoce przy wyspie Racha Yai.

Day 3
Wody otwarte - sesja II

2 nurkowania z łodzi w spokojnej zatoce przy wyspie Racha Yai. Egzamin pisemny z części teoretycznej kursu. Certyfikacja.

W cenie:

  • Transfer z/do hotelu (z plaż Kata, Karon i Patong)
  • Sesja basenowa
  • 2 dni nurkowe na łodzi (łącznie 4 nurkowania)
  • ubezpieczenie nurkowe
  • certyfikowany instruktor
  • Wypożyczenie sprzętu nurkowego (BCD, regulator, pianka, maska, fajka, płetwy, komputer oraz kompas nurkowy a także butle z powietrzem 12l, balast oraz pas balastowy)

Cena nie zawiera:

  • Opłaty certyfikacyjnej.

Jak można dokonać rezerwacji?

Jak można dokonać rezerwacji?

Wysyłając nam maila na adres: office@orientaltours.eu lub wiadomość tekstową na nr WhatsApp +66800419029.

Jak można dokonać płatności?

Płatności można dokonać przelewem na nasze konto bankowe, poprzez system PayPal lub gotówką w naszym biurze.

You can send your enquiry via the form below.

PADI OWD dla początkujących

Trip Facts

  • Darmowy transfer z hoteli zlokalizowanych przy plażach Kata, Karon oraz Patong.
  • 6
  • 7:30-17:30