Oriental Tours Co. Ltd 43/60 Viset Rd, Moo 5, Tambon Rawai, Phuket 83100, Thailand TAT License No. 34/02376

0
  • No products in the cart.
Top
Advanced Diver - AOWD - Oriental Phuket Tours
fade
680
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-680,theme-voyagewp,mkd-core-1.3,mkdf-social-login-1.4,mkdf-tours-1.4.3,woocommerce-no-js,voyage-ver-2.1,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-large-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Advanced Diver – AOWD

Oriental Phuket Tours / Advanced Diver – AOWD

Advanced Diver – AOWD

per person

Masz ochotę na nowe nurkowe przygody? Kurs zaawansowany pozwoli Ci poszerzyć podwodne umiejętności.

Kurs AOWD – zaawansowanego nurkowania – rozszerza uprawnienia do głębokości 30m. Wiele centrów nurkowych i łodzi safari dokonuje podziału grup nurkowych na podstawie posiadania bądź nieposiadania certyfikatu AOWD. Niektóre nurkowania są dostępne dla nurków posiadających co najmniej AOWD – jest więc to przepustka do tego, żeby zobaczyć więcej pod wodą. W dzisiejszych czasach AOWD staje się standardowym certyfikatem.
Istnieją dwie szkoły kiedy należy przystępować do AOWD. Falenicka, mówi że dobrze jest zdobyć wpierw nieco doświadczenia po OWD, opływać się i wówczas korzyści z kursu są większe. Otwocka jest zdania, że podejmując AOWD natychmiast po OWD nurek nie nabiera złych nawyków i znacznie szybciej staje się opływany. Obie szkoły są prawdziwe, aczkolwiek my jesteśmy zwolennikami Otwockiej – po zdobyciu wiedzy jak nurkować dobrze, każde kolejne nurkowanie staje się cenniejsze. Na naszych kursach uczymy poprawnej pływalności, trymu czy technik używania płetw, pomimo że nie jest to formalnie wymagane. Patrząc na naszych absolwentów od razu widać, że ukończyli kurs zaawansowany.

Czytaj Więcej

.

12+ Age